Mirë se vini në shërbimet tona të hosting! Ne jemi këtu për t’ju ofruar përvojën më të mirë të mundshme të tij.
Nëse jeni pronar i një biznesi të vogël, një bloger ose një kompani e nivelit të ndërmarrjes, ne kemi zgjidhjen e pritjes për ju.
Ne kemi investuar në serverë të linjës më të mirë dhe teknologji më të fundit për të siguruar që websajti juaj të ngarkohet sa hap e mbyll sytë.

Cfar ofrojmë?

Ofrojmë zgjidhje të nivelit të lartë të hosting të përshtatura për nevojat tuaja specifike. Pavarësisht nëse jeni një individ që kërkon të hapë një blog personal ose një korporatë e madhe që kërkon infrastrukturë të fuqishme të hosting, ne kemi planin e përsosur për ju.

Siguria është prioriteti ynë kryesor. Ne zbatojmë teknologjitë më të fundit për të mbrojtur të dhënat tuaja dhe për t’u mbrojtur nga kërcënimet kibernetike.
Plus, ekipi ynë është gjithmonë i gatshëm t’ju ndihmojë, pavarësisht orës 24/7.

Ne ofrojmë një sërë planesh hosting që i përshtaten nevojave dhe buxhetit tuaj. Nga hosting i përbashkët te serverët e dedikuar, ne i ofrojmë të gjitha.  Mund të mbështeteni tek ne për tambajtur faqen tuaj të internetit në funksion dhe pa ndërprerje.

Rritja ndër shkallë është çelësi. Ndërsa faqja juaj e internetit rritet, ne mund ta zgjerojmë lehtësisht planin tuaj të hostit për të akomoduar rritjen e kërkesës.

 

Ne ofrojmë një panel kontrolli miqësor për përdoruesit që e bën menaxhimin e hostimit tuaj të lehtë. Ju nuk keni nevojë të jeni ekspert i teknologjisë për të përdorur shërbimet tona.
Rezervimet janë automatike. Të dhënat tuaja rezervohen rregullisht për t’u siguruar që të mos humbni kurrë informacione të vlefshme.

 

 

Bashkohuni me mijëra klientë të kënaqur që na besojnë nevojat e tyre të hosting. Regjistrohuni sot dhe përjetoni ndryshimin me ne.

 

🌐 Website: https://digitaldev.al/

📧 Email: [email protected]

📞 Phone: +355 69 60 222 00

📞 Phone: +355 69 79 311 47